Koszule do karmienia

Piękna Mamo w naszym sklepie proponujemy Koszule nocne z bawełny z wieloma systemami ułatwiającymi w późniejszym czasie karmienie piersią. Koszule na czas ciąży i karmienia firmy DOCTORNAP sprawdzonego dostawcy kobiecej i seksownej bielizny ciążowej oraz do karmienia.

Koszule do karmienia z rozchylanym dekoltem - naturalne właściwości dzianiny czy 100% bawełna pozwalają na łatwe rozchylanie koszuli i swobodne karmienie piersią. Odchylasz zakładany dekolt i po prostu karmisz.

Koszule z dekoltem zapinanym i rozpinanym na zatrzaski lub guziki - wygodny system do karmienia. Rozpinasz zatrzaski lub napy i gotowe, karmisz od razu swoje maleństwo.

Koszule nocne z suwakami umożliwiającymi karmienie piersią - zazwyczaj po bokach piersi lub w górze dekoltu, na tyle wysoko i szeroko by dostęp do piersi był wygodny i szybki.

Koszule nocne do karmienia ze specjalnym topem - część piersi jest podczas karmienia osłonięta a dekolt porostu odchylasz i gotowe.

Tylko naturalne tkaniny i dzianiny z bawełny, muślinu zapewniają komfort podczas noszenia w ciąży,  a potem karmiąc dziecko. Zapewniają wspaniały kobiecy wygląd przyszłej mamy. Stylowa ciążowa nie ogranicza się tylko do ubrań ale i z bielizną ciążowa można zaszaleć.

Aktywne filtry