Sukienki ciążowe

Sukienki ciążowe na uroczystości

Sukienki ciążowe wygodne i kobiece ubrania na wiele okazji. Kiedy musisz wyglądać elegancko, kiedy masz imprezę, do prac czy na co dzień. Niezastąpione na wiele okazji. Latem- sukienki ciążowe na lato z bawełny, przewiewne, lekkie suknie dla ciężarnych zarówno maxi jak i mini. Jesienią polecamy ciepłe sukienki ciążowe.
Sukienki ciążowe wizytowe - Najczęściej propozycja do biura i do pracy. Proste i eleganckie sukienki ciążowe w szarościach, czerni, granacie. Zakryty dekolt, nieskomplikowany schludny fason.

Sukienki ciążowe z dzianiny – super sprawdzają się do co dziennego noszenia, jako sukienki do karmienia. Niektóre eleganckie modele pasują na wesele, komunię czy chrzciny. Specjalna linia świątecznych sukienek ciążowych. Czerwone, zielone, granatowe świąteczne kreacje na zimę, a kolorowe pastelowe i kwieciste na wiosnę.

Sukienki ze zwiewnych tkanin, czyli sukienki ciążowe na lato – doskonale przewiewne, z super dzianin czy bawełny, często to sukienki ciążowe koktajlowe, na imprezy. Kwieciste sukienki ciążowe pasują na wesele lub komunię.

Sukienki ciążowe długie – Maxi. Bardzo modne sukienki od wielu sezonów, długie do kostek lub do pół łydki. Nie tylko na imprezy ale i na urlop, czy spacer.

Aktywne filtry